ברית מילה בעפולה

ברית מילה לרך הנולד היא שמחה גדולה עבור כל בני המשפחה ומשפחות רבות מחפשות עוד במהלך ההיריון אולם שיתאים לאירוע חשוב זה, הנערך בחוג המשפחה והחברים הקרובים.

במקרים רבים מספר המוזמנים אינו גדול במיוחד ולכן עבור ברית בעפולה המקום המתאים ביותר הוא האולם החדש סטורי.

אירוע ברית בעפולה

טקס ברית המילה הוא טקס מרגש ורוב המשתתפים מתקבצים סביב המוהל ושרים אתו את השירים המוכרים.  האורחים נהנים ממרחב, כאשר יש מקום לכולם לעמוד, לצפות בטקס ולשמוע את השם הנבחר של התינוק הקטנטן. אירוע ברית בעפולה במקום מעוצב ובעל נראות ייחודית הוא המקום המתאים ביותר לעריכת הטקס המסורתי.

נקודות אקוטיות בבחירת אולם לברית

לאור העובדה שטקסי ברית המילה נערכים בדרך כלל בשעות הצהריים חשוב לבחור אולם לברית בעפולה אשר יש בו נגישות מצוינת מהכבישים המהירים וחניה נוחה ומסודרת. מעבר לכך חשוב לשמוע חוות דעת חיוביות על המקום, רמת השירות, איכות המזון ושביעות הרצון הכללית של האורחים ממקום זה.

יש לוודא שקיים באולם זה כיסא אליהו הנביא המיועד לסנדק כדי שיישב בנוח בעת עריכת המילה ולאחר מכן ימשיך הסנדק לשבת עליו ולברך בשעת רצון את משתתפי הטקס המעוניינים בברכה.

בריתה בעפולה

מסיבת בריתה היא אירוע מרגש עבור כל המשפחה והיתרון הגדול הוא שאין צורך למהר ואפשר לקיים בריתה בעפולה כמה שבועות לאחר הלידה כך שיש די זמן להסתובב בכמה אולמות כדי לחפש אולם לבריתה בעפולה. לאולם סטורי יש נראות מיוחדת ולכן הוא מתאים מאד לעריכת טקסי ברית או בריתה. השולחנות בו מסודרים במרווחים נאים, כך שאפשר להסתובב באולם בנוחות מרבית.

אירוע בריתה בעפולה

רוב המשפחות מעוניינות לתאם אירוע בריתה בעפולה ביום שישי בצהריים כיוון שזהו מועד אשר נוח לכל המשפחות. עם בחירת אולם סטורי כמקום המועדף, אפשר לתאם מועד לעריכת המסיבה והטקס באחד מימי השישי הקרובים או בכל יום אחר מימות השבוע בהתאם לנוחות בני המשפחה והזמינות של האולם.

קולינריה

טיבו של המזון הוא אחת הסיבות להצלחתו או אי הצלחתו של כל אירוע ולכן קיימת כאן הקפדה רבה מאד על מטבח נקי והיגייני. בחירת התפריט כולל שפע גדול של מאכלים המותאמים לכלל האורחים כך שכל אחד ימצא כמה סוגי מזון האהובים עליו.

בישיבה סביב השולחנות המעוצבים והנעימים נהנים האורחים מהיצע נרחב של מנות שף יוצאות דופן הכוללות מבחר סלטים צבעוניים וריחניים, מנות ראשונות ומנות עיקריות מוקפדות וטעימות במיוחד.

הקינוחים המפתיעים מיוצרים במקום מחומרי גלם בטיב מעולה בלבד וממוצרים טריים ואיכותיים. התהליך עובר בקרה כדי שהאורחים ייהנו משפע של קינוחים נפלאים.

בואו לחגוג איתנו! השאירו פרטים