טקס בר מצווה / בת מצווה בעפולה

מי שמחפש אולם קטן לעריכת חגיגת בר מצווה המתאים ל – 120 מוזמנים שהם בני המשפחה והחברים מבית הספר ומהחוגים השונים,  מגיע לאולם סטורי המרשים שהוא המקום האידאלי לעריכת טקס בר מצווה בעפולה.

נראותו של האולם

האולם היפהפה נבנה בקו עיצובי מודרני אשר מעניק מעטפת יפהפייה למתחם כולו ולכן רבים בוחרים בו כאולם המוביל לעריכת בר מצווה בעפולה.

הנהלת המקום מקפידה על כל אחד מרבדי הפעילות כך שהאירוע יתבצע בדיוק על פי התוכנית להנאתם של חתן השמחה, משפחתו והמוזמנים.

השולחנות ערוכים באופן מוקפד עם מפות יפהפיות ומפיות תואמות היוצרות יופי מושלם. אחד היתרונות החשובים באולם הוא העובדה שקיים מרחק בין השולחנות וכך המוזמנים נהנים מהמרחב ולא סובלים מהצפיפות בין השולחנות, אשר לפעמים אינה מאפשרת מעבר קל בין השולחנות.

מטעמים לאורחים

כבר בכניסה נהנים האורחים מדוכני מזון ועליהם מונחים מגשי אירוח אסתטיים וצבעוניים, מאכלים טעימים במיוחד במנות קטנות המאפשרות הן ליהנות מהאוכל והן לנהל שיחות מינגלינג עם החברים ובני המשפחה.

באולם נחשפים האורחים למנות ייחודיות אשר הותאמו לאורחים על פי הזמנת המארחים. אפשר ליהנות ממעדנים מתחילת הארוחה ועד סופה, סלטים צבעוניים ומפתיעים, כמה סוגי בשר, דגים ותוספות.

אוהבי הקינוחים ייהנו מהיצע נרחב של מנות ייחודיות שהוכנו על ידי קונדיטורים בכירים מחומרי גלם איכותיים.

מוסיקה וריקודים

אחד הנושאים החשובים בחגיגת בר מצווה בעפולה הוא המוסיקה וההפעלה של הקהל. המקום נערך לכך מראש ורכש ציוד ברמה טכנולוגית גבוהה כמו מערכת הגברה וסאונד מהמשוכללות ביותר. השימוש בציוד זה באולם בעל האקוסטיקה הגבוהה מאפשר ליהנות מליין המוסיקה אשר נבחר במיוחד לקהל הספציפי ובנוסף לכך אינו מפריע לאורחים היושבים ליד השולחנות.

רחבת הריקודים מאפשרת לצעירים לשיר, לקפוץ ולרקוד לאורכו של כל האירוע תוך הנאה מלאה מהמוסיקה, מהחברים ומהאביזרים הנזרקים אליהם כמו בלונים ופריטים זרחניים המחממים את האווירה כולה.

הפתעות בחגיגת הבר מצווה

משפחות וחברים רבים רוקמים מאחורי הקלעים הפתעות שונות לחגיגת הבר מצווה, החל במצגת מרגשת המוקרנת על המסכים בה מצולם חתן השמחה כתינוק ונהנים לראות את תהליך הגדילה והצמיחה שלו לאורך השנים, דרך הגן, בית הספר, חגיגות משפחתיות, חוגים מיוחדים ועוד. המצגת האנרגטית הכוללת מוסיקה תואמת, מותירה רושם רב על המוזמנים הנהנים מכל דקה.

בנוסף לכך משפחות רבות דואגות להגעה בהפתעה של אדם האהוב במיוחד על חתן בר המצווה, זמר מוביל, שחקן בענף ספורט שבו עוסק הנער ואין ספור רעיונות מבריקים ומדליקים.

ברגעי ההופעה הקהל נעמד על רגליו ונסחף עם המוסיקה. אי אפשר לתאר את רגעי הקסם לאורך כל המופע שבו הילדים והמבוגרים לא מפסיקים לשיר, חלקם גם רוקדים, כולם מצלמים וההצלחה היא עצומה.

בואו לחגוג איתנו! השאירו פרטים