ערב חברה

אירועים עסקים וערבי חברה הם אחד מן האירועים השמחים ביותר המופקים עבור עובדי החברה כדי להביע הערכה לעבודתם. ברוב המקרים ערב חברה מתקיים לרגל אירוע מסוים כמו סוף שנה, סגירת עסקה גדולה מיזוג עם חברה אחרת, חגיגה לכבוד חג החנוכה או חג אחר ואין ספור סיבות למסיבות.

הנהלת החברה מודעת לעובדה שמדובר בערב חשוב ביותר ולכן התכנון כולל הרבה רעיונות מקוריים, תכנים רבים, הופעות מפתיעות ואוכל משובח. המטרה היא שתהיה מעטפת מוצלחת ביותר לכל האירוע כך שהעובדים יזכרו אותו לטובה וידברו עליו שוב ושוב.

בחירת אולם בוטיק  אינה פשוטה, נציג החברה מבקר בכמה מקומות אך ננעל די מהר על אולמי סטורי עבור ערב חברה בעפולה לאור נראותו היפהפה והעיצוב המיוחד המותיר רושם נפלא על כל מי שנכנס לאולם.

תכנון ערב גיבוש לעובדים

ערב גיבוש בעפולה הוא נושא חשוב מאד כדי ליצור יחידה מובחרת ומלוכדת של העובדים. שיתוף הפעולה במהלך משחקים שונים שיתנהלו במהלך הערב, תחרויות וחידונים ייצור התלהבות ושמחה, העובדים יכירו טוב יותר זה את זה מהיבטים רבים ודבר זה יוביל לשיתוף פעולה הדוק הרבה יותר גם במהלך הפעילות העסקית בחיי היום יום של החברה.

בערב גיבוש לעובדים בעפולה דואגים שהעובדים ייהנו מאד ולכן נבחר מראש תפריט של מאכלים ייחודיים, כאלה שקיימת סבירות גבוהה שיהיו אהובים על רוב העובדים. מגשי אירוח צבעוניים ימתינו להם כבר בכניסה במבחר גדול והיצע נרחב של משקאות ובירות מצוינות. הנהלת החברה לא שוכחת את הטבעונים והצמחונים ודואגת למנות שיתאימו גם להם, כך שלא ירגישו מקופחים.

מופעי הומור במהלך ערב החברה

אחד הדברים המאחדים את כולם הוא ערב גיבוש מצחיק בעפולה, לכן ההנהלה מפתיעה את העובדים במופע סטנד אפ קורע מצחוק של אחד האומנים המוכרים האהובים שמשכיב את כולם מצחוק. בהכנה מראש הסטנדאפיסט משלב בין הקטעים הקומיים שלו גם קטעים הנוגעים לחברה הספציפית לאחר שקיבל מידע מהגורמים הרלוונטיים, כדי שהעובדים ייהנו מההווי המשותף השייך לכולם. כולם יעשו הכול כדי שהחברה תצליח ותשגשג ועל הדרך יש בדיחות אשר מובנות רק להם ותמיד מצחיקות את כולם.

ערב חברה לצוות קטן

כאשר מספר העובדים המקסימלי שאמור להגיע לאירוע הוא סביב 120 איש, סטורי הוא המקום האידאלי לערב גיבוש לצוות קטן בעפולה, כיוון שהמקום מרווח ויש מקום לכולם לשבת סביב השולחנות, או לשבת במבנה כיסאות של מופע, כדי ליהנות מהתוכנית האמנותית.

אטרקציות במהלך האירוע

העובדים מודעים לעובדה שההנהלה תתאם אטרקציות לערב גיבוש בעפולה אך הם לא ידועים במה מדובר. לכן כשמגיע בהפתעה זמר, סטנדאפיסט, איש אשליות, רקדן או דמות טלוויזיונית מרתקת כולם הם מוחאים כפיים ומשתפים פעולה לאורך כל הדרך, בהתאם לאומן שהגיע.

בואו לחגוג איתנו! השאירו פרטים